2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013

Rok szkolny

6.06.2018 -uczniowie z naszej Zerówki brali udział w Gminnym konkursie Przyrodniczym dla dzieci 5-o i 6-o letnich, który odbył się w Przedszkolu w Strzeszowie.   Zdjęcia

28 maja dzieci z  "zerówki" pojechały do Edukacyjnej Zagrody Agroturystycznej "KRUCZYNA" w Pęgowie.

Było wiele atrakcji na łonie przyrody:spacer po lesie, padalec pełzający w trawie, żuczek i śpiewy ptaków a także konie, kozy ,owieczki i indyk Leon w zagrodzie.

Zobaczyliśmy również jak kiedyś lepiono z gliny i sami wykonaliśmy pamiątki z pobytu.

Najbardziej podobał nam się jednak leśny plac zabaw z ogromną ilością piasku i hamakami wśród drzew. ​ Zdjęcia

11.05.2018 uczennica  "Zerówki"  MATYLDA MURAWSKA wzięła udział w GMINNYM PRZEGLĄDZIE WIERSZY O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ, który odbył się w Przedszkolu w Strzeszowie.    Zdjęcia

Gratulujemy!!!

23 kwietnia 2018 do szkolnej „Zerówki” przybył Ratownik Medyczny- tato jednej z uczennic, który poprowadził dla dzieci zajęcia. Pan Piotr przybył do nas w stroju, w którym pracuje, i wyjaśnił dzieciom znaczenie dobranego rodzaju materiału i kolorystyki. W dalszej części zajęć uczniowie usłyszeli, czym zajmuje się Ratownik Medyczny, przypomnieli sobie zasady wzywania Służb  Ratowniczych oraz numery alarmowe. Gość ciekawie odpowiadał na pytania dzieci i Pani Dyrektor Anny Białeckiej, która również uczestniczyła w spotkaniu. W dalszej części uczniowie poznali niektóre elementy wyposażenia karetki pogotowia, mogli ich dotknąć a nawet użyć, co spotkało się z dużym entuzjazmem. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i przyniosło uczniom wiele ciekawych doświadczeń.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi za poprowadzenie dla uczniów „Zerówki” ciekawych i pouczających zajęć.

Uczniowie Rocznego Przygotowania Przedszkolnego

wraz z wychowawczynią Przemysławą Rumin

6 kwietnia odbyły się VI Pływackie Mistrzostwa Uczniów Szkół Gminy Wisznia Mała. W zawodach tych wziął udział Bartosz Sęk, który w swojej kategorii wiekowej na dystansie 25 m zajął II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs matematyczny

17 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej im. B. Chrobrego w Żmigrodzie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny ,,Mistrz rachunku" dla klas III. Udział w nim wzięła Katarzyna Bagińska, która w eliminacjach szkolnych zajęła I miejsce. Brawo Kasiu. Życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs Interpretacji Poezji Dziecięcej

Dnia 27.03.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzebnicy odbył się Powiatowy Konkursu Interpretacji Poezji Dziecięcej klas III. Udział w nim wziął uczeń Dominik Kukulski, który recytował wiersz Wandy Chotomskiej ,,Kurcze blade". Życzymy Dominikowi dalszych sukcesów.

Powiatowy Przegląd Piosenki

5 kwietnia 2018 roku dziewczynki z „zerówki” : Maja Kościelniak i Matylda Murawska,  reprezentowały naszą szkołę na IX Powiatowym Przeglądzie Piosenki ŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI, który miał miejsce w Przedszkolu Publicznym w Obornikach Śląskich.

Przegląd miał charakter spotkania i prezentowania talentów. Panowała radosna atmosfera , której sprzyjało kolorowe, bajkowe otoczenie i pełni życzliwości gospodarze.

Uczestnicy, poza podziwianiem występów swoich koleżanek i kolegów, zostali zaproszeni na smaczny poczęstunek a na zakończenie dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i drobne upominki. Zdjęcia

Przemysława Rumin

Teatr w szkole

20 lutego 2018 roku przyjechał do naszej szkoły teatr Regeneracja ze wspaniałym przedstawieniem

,,Kuferwyobraźni".   Zdjęcia

Pasowanie na Czytelnika

9 stycznia w naszej szkole odbyło się  Pasowanie na Czytelnika uczniów z klasy I.

Od tego dnia uczniowie mogą samodzielnie korzystać z zasobów Biblioteki Szkolnej.  Obejrzyj zdjęcia

Gratulujemy i zapraszamy :-)

18 października 2017 roku uczniowie klasy IIa, IIIa i IIIb pojechali na wycieczkę do Złotego Stoku. Zwiedzili Pogórze Sudeckie oraz podnóże Gór Bardzkich, Złotych i Sowich. Przepiękna pogoda pozwoliła obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią.

Zwiedzili kopalnię złota. Ponadto w Ząbkowicach Śląskich oglądali widoki z Krzywej Wieży.  Zdjęcia