2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015

Gminny Konkurs Programowania w Scratchu

Uczniowie kl. II G i 7 SP brali udział w Gminnym Konkursie Programowania w Scratchu "Gra ortograficzna dla najmłodszych". Konkurs realizowany był w ramach projektu "Ojczysty - dobrze zaprogramowany". Z naszej szkoły było najwięcej prac konkursowych.

Uczennica Julia Pałka z kl. II G zajęła        II miejsce

Uczeń Mateusz Noczyński z kl. VII zajął   III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

Uczennica klasy III gimnazjum Zuzanna Mielnik otrzymała dyplom laureata  w ogólnopolskim KONKURSIE CHEMICZNYM zajmując I miejsce.

ZUZI GRATULUJEMY !

zDolny Ślązak Gimnazjalista

W październiku 2017 r. uczniowie klasy II i III Gimnazjum brali udział w konkursach na etapie szkolnym z cyklu zDolny Ślązak Gimnazjalista.

do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z części przyrodniczej (biologia, chemia, geografia)

zakwalifikowani zostali uczniowie  III klasy gimnazjumZuzanna Mielnik i Tomasz Musz

do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z części matematyczno-fizycznej zakwalifikowana

została Zuzanna Mielnik