Nawigacja

liczba odwiedzin: 857577

Zajęcia pozalekcyjne

Rok szkolny 2017/2018

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE - bezpłatne

 

PROWADZĄCY

RODZAJ ZAJĘĆ

Dla kogo?

TERMIN

Martyna Białecka

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

SP

 

Czwartek 12.05-12.50

Jolanta Dziuba - Małecka

Biologia –chemia (przygotowanie do egz.)

IIIGP

Czwartek 13.00-13.45

Godzina dla ucznia

VII i II-III GP

 piątek (wg potrzeb)

Agnieszka Falów

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

SP

 kl. IV wtorek 7:20 - 8:05                kl. 5  czwartek 7:20 - 8:05                kl. 6  piątek 12:05 - 12:50

Aneta Gietling

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

SP

 IIIa czwartek 12.05-12.50

Aneta Gietling Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne SP

 kl. IVa wtorek 13.00 - 13.45              kl. VIa czwartek 13.00 - 13.45            kl.I piątek 12.05 - 12.50

Justyna Kołodziej

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

 II SP

 wtorek 13.00 -13.45

Dorota Krawiec

Kółko humanistyczne ,,Czuję, więc tworzę”

GP

Poniedziałek  13.00-13.45

Kółko ,,Pogotowie egzaminacyjne z j. polskiego”

IIIGP

Wtorek  13.00-13.45

Kółko historyczne ,,Podróże w czasie”

IV-VI SP

Środa 13.50-14.35

Szkolny DKF

 

Piątek – raz w miesiącu

Izabela Mielnik

Koło Przyjaciół Biblioteki

SP

Cały tydzień

Małgorzata Ulman

Kółko gier planszowych

III SP

 Środa 12.05-12.50

Joanna Wieczorek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

V, VIa, VIb

Poniedziałek 13.50-14.35

Piotr Adamczyk

 

Piłka nożna

SP i GP

 kl. I-III pn. i środa 14.30 - 15.30          kl. IV - VI pn. i środa 15.00 - 16.00    kl. VII, IIG, IIIG piątek 13.45 - 15.30

Michał Wołoszczuk Kółko szachowe  SP i GP

IV - VII SP środa 16.00 - 17.30

II - III G przerwy

Zajęcia dydaktyczne w ramach projektu pn. „Wzrost jakości edukacji szkolnej w gminie

Wisznia Mała”
Nr umowy: RPDS.10.02.02-02-0009/16

 

Martyna Białecka

Matematyka wyrównawcza

IIa-IIb

Poniedziałek 13.00-13.45

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

IIIb

Wtorek 12.05-12.50

Matematyka wyrównawcza

 

Poniedziałek 13.00-13.45

Jolanta Dziuba-Małecka

Przyroda - zajęcia doświadczalne

IIV SP

Wtorek 13.50-14.35 

Przyroda - zajęcia doświadczalne

II GP

Piątek 13.50-15.30 (co dwa tyg.)

Przyroda - zajęcia doswiadczalne

III GP

Czwartek 13.50-14.35

Aneta Gietling

Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

gimnazjum

 Poniedziałek 13.50-14.35

Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne IIIa Wtorek 12.05 - 12.50

Przyroda doświadczalna

IIIa - IIIb

Środa 13.00-13.45

Matematyka rozwijająca

IIIa - IIIb

Poniedziałek 13.00 -13.45

Andrzej Kolada

Matematyka rozwijająco – wyrównawcza

IIV SP

Wtorek 13.50-15.30

Matematyka rozwijająca

II GP

Czwartek 13.00-14.35

Matematyka wyrównawcza

II GP

Czwartek 13.00-14.35

Matematyka rozwijająco – wyrównawcza

III GP

Piątek 13.50-14.35

Justyna Kołodziej

Matematyka rozwijająca

II SP

Poniedziałek 13.00 – 13.45

Matematyka wyrównawcza

II SP

Wtorek 12.05-12.50

Justyna Kołodziej Przyroda - zajęcia doświadczalne   Piątek 12.05 - 12.50

Izabela Mielnik

Nauki ścisłe i przyrodnicze

V SP

Czwartek 13.00-14.35

VI SP

Wtorek 13.00-13.45

IV SP

Środa 13.50-14.35

Małgorzata Ulman

Przyroda doświadczalna

I SP

Środa 13.00-13.45

Matematyka rozwijająca

I SP

Piątek 12.05-12.50

  Matematyka wyrównawcza I SP Poniedziałek 12.05 - 12.50

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE - płatne

 

Zajęcia doświadczlne kl. I -III

Judo

Hajdasz - tańce

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szewcach
    ul. Strzeszowska 7
    55-114 Wisznia Mała

    telefon: 71 3107129



Galeria zdjęć