2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015

Konkurs literacki

Uczeń klasy V Szymon Mielnik otrzymał  dyplom za zajęcie III miejsca w Gminnym Konkursie Literackim

pt. "List do Ojczyzny"

Szachy

Szkoła Podstawowa w Szewcach zajęła II miejsce drużynowo w otwartych Mistrzostwach Szachowych Szkoły Podstawowej w Wiszni Małej im. Malego Księcia.   Dyplom szachy.pdf

Konkurs z języka angielskiego

W dniu 28 maja br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach Śląskich odbył się powiatowy konkurs z j. angielskiego

Macmillan. Nasza uczennica, Martyna Aksamit z klasy VI B, zajęła III miejsce w kategorii klas 6-7. Gratulujemy!

Magdalena Naglik

Konkurs "Wiszeńska Pisanka"

Uczniowie kl. IV -VI brali udział w Konkursie gminnym "Wiszeńska Pisanka" organizowanym przez OKSiR w Wiszni Małej.

Paulina Kowalczyk uczennica kl. IV a zdobyła III miejsce a Karolina Merta z kl. V wyróżnienie.  Zdjęcia

zDolny Ślązaczek z języka angielskiego

Miło jest nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Martyna Aksamit z klasy VI B, uzyskała tytuł finalisty zDolnego Ślązaczka z j. angielskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Olimpiada Olimpusek

W dniach 26 - 27.03.2018 r. odbyła się w naszej szkole ogólnopolska olimpiada Olimpusek.

Przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązywaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.

Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego przeznaczona była dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Pozwoliła dzieciom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów  tej olimpiady znalazły się aż 4 osoby z naszej szkoły !!!

Uczniowie Ci zdobyli kolejno:

2 i 7 m-ce   ( kl.Ia SP)

9 m-ce  (kl.IIIa SP)

8 m-ce z j.angielskiego  (kl.II SP)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiad Olimpusek.

Małgorzata Ulman

Konkurs "Czytam i rozumiem"

Uczeń Dominik Forenc uczęszczający do klasy 2 A zdobył II miejsce w Powiatowym Konkursie „Czytam i rozumiem”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !   Zdjęcia

Powiatowy Konkurs Mitologiczny

W kwietniu, w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy, odbył się Powiatowy Konkurs Mitologiczny. Naszą szkołę reprezentowała Karolina Merta, uczennica klasy 5a.  Dziewczynka zdobyła aż 112 punktów, do konkursu przygotowywała się ponad dwa miesiące. Karolinie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Zdjęcia

Konkurs literacki

Uczennice naszej szkoły z klasy VI A: Weronika Ziobrowska i Joanna Krauze, pod opieką pani Joanny Wieczorek, brały udział w IV edycji konkursu "List do taty". Dziewczętom dziękujemy za reprezentowanie naszej placówki w konkursie.