2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015

REGULAMIN-1_-_kartka_wielkanocna_2020.pdf

Karta-Zgloszenia-1_-_kartka_wielkanocna_2020.pdf

Konkurs polonistyczny

Uczennica klasy 7, Karolina Merta, reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Konkursie polonistycznym "Z polszczyzną za pan brat".  Zdjęcia

Konkurs klasowy w 5a

Dnia 4 marca 2020 roku w klasie 5a odbył się konkurs klasowy pięknego czytania. Uczniowie zmagali się z tekstem pt. "Tułaczka Odyseusza". Najpiękniej czytała Milena Kopeć, której serdecznie gratulujemy.

Powiatowy Konkurs Recytatorski

03.03.2020

Dziś uczennica klasy 4, Julia Łukaszek, reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas IV. Julia pięknie zaprezentowała wiersz i fragment prozy, które - zgodnie z REGULAMINEM - były inspirowane cytatem "ŚWIAT JEST TEATREM, AKTORAMI LUDZIE" W. Szekspira. Reprezentantce naszej szkoły serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs pt. "segreguj odpady"

W konkursie I miejsce zajęła Barbara Młyńczak z kl. 5a. Gratulujemy !

więcej zdjęć

Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów w III otwartych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej im. Młodych bohaterów w Szewcach

W dniach 4-5 lutego b.r. odbyły się w naszej szkole III Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Młodych bohaterów w Szewcach. Rozgrywki odbywały sie w trzech grupach wiekowych: Grupa A (zaawansowana), w której zwycięstwo w wielkim stylu odnotował uczeń naszej szkoły Bartłomiej Bakun, Grupa B - podstawowa (młodzież klasy 5 - 8 SP) na drugim i trzecim miejscu uplasowali się nasi zawodnicy Igor Pabian oraz Eryk Toda, Grupa C - podstawowa  (kl 1-4 SP) na trzeciej pozycji zameldował się Dawid Bąk. W rozgrywkach uczestniczyło 70 zawodników z pięciu szkół, w tym młodzież z placówki prowadzącej rehabilitację i terapię specjalną dzieci niepełnosprawnych, którzy zostali przez naszych uczniów bardzo serdecznie i ciepło przywitani, dając świadectwo wrażliwości i kultury społecznej.

zdjęcia do pobrania z facebooka gminy

Konkurs klasowy w 5a

Dnia 13.01.2020 roku w klasie 5a odbył się konkurs klasowy "Najpiękniejsza okładka do lektury W 80 dni dookoła świata". Serdecznie gratulujemy Filipowi Wiśniewskiemu, który wygrał konkurs.

Dnia 8.01.2020 roku w klasie 8b odbył się konkurs klasowy. Na lekcji języka polskiego uczniowie pisali rozprawki.

Konkurs informatyczny w programie Scratch

Zadaniem uczniów  klas VI - VIII było wykonanie własnej animowanej kartki świątecznej w programie Scratch.

Najładniejsze kartki wykonali: kl. VIII b: E.Toda, N. Kopycka oraz P. Kowalczyk z kl. VI a

Zwycięzcom GRATULUJEMY !

Biblioteczny konkurs rozstrzygnięty

Zwyciężczyni Gratulujemy !

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu - KONKURSY

informacje po linkiem poniżej

zDolny Ślązak

Nasza uczennica Martyna Aksamit z klasy VIIIa zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak z języka angielskiego.

Gratulujemy sukcesu

Uczennnica Ewa Kitlińska z klasy VIIIa w konkursie Powiatowym zDolny Ślązak z CHEMII uzyskała 28 punktów na wymaganych 30 punktów aby zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego.

Konkurs pt. "Wzorowa praca klasowa"

Dnia 11.12.2019 roku w klasie 5a na dwóch godzinach języka polskiego uczniowie pisali pracę klasową z lektury "Przygody Tomka Sawyera". Został ogłoszony konkurs pt. "Wzorowa praca klasowa". Powstały piękne wypracowania. Komisji konkursowej najbardziej spodobała się praca Julii Mikołajczak. Gratulujemy       zdjęcia

Sukcesy szachistów

Wciąż jesteśmy wśród najlepszych. W trwających w środę 27 listopada zawodów gminnych zajęliśmy drużynowo dwukrotnie drugie miejsce(dzieci i młodzież)

Gratulujemy zawodnikom

Dyplom_w_Igrzyskach_Powiatowych.pdf

Konkurs OZDOBA CHOINKOWA

Gratulacje dla naszych uczniów!
Miłosz Słowiński z klasy 6a zdobył pierwsze miejsce,

Ania Aksamit z klasy VIb - drugie miejsce w tym konkursie!

WYNIKIKONKURSU_OZDOBA_CHOINKOWA

REGULAMIN_KONKURSU_OZDOBA_CHOINKOWA.pdf

Karta_Zgłoszenia.odt

Karta_Zgłoszenia.pdf

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Szewcach, którzy dostali się do etatu POWIATOWEGO KONKURSU zDOLNY ŚLĄZAK

LP Nazwisko i Imię Nazwa konkursy Blok tematyczny ETAP
1 AKSAMIT ANNA zDolny Ślązak BIOLOGIA POWIATOWY
2 AKSAMIT MARTYNA zDolny Ślązak JĘZYK ANGIELSKI POWIATOWY
3 FALÓW PIOTR zDolny Ślązak MATEMATYKA POWIATOWY
4 FALÓW PIOTR zDolny Ślązak BIOLOGIA POWIATOWY
5 KITLIŃSKA EWA zDolny Ślązak MATEMATYKA POWIATOWY
6 KITLIŃSKA EWA zDolny Ślązak CHEMIA POWIATOWY
7 KOPYCKA NATALIA zDolny Ślązak MATEMATYKA POWIATOWY
8 KRZYWAŻNIA NATALIA zDolny Ślązak JĘZYK ANGIELSKI POWIATOWY
9 MERTA KAROLINA zDolny Ślązak JĘZYK POLSKI POWIATOWY
10 MIELNIK SZYMON zDolny Ślązak MATEMATYKA POWIATOWY
11 ŻAK PIOTR zDolny Ślązak GEOGRAFIA POWIATOWY

Nasza uczennica z klasy 7a - Karolina Merta - zakwalifikowała się do etapu powiatowego Konkursu zDolny Ślązak z języka polskiego. Karolino serdecznie gratulujemy.

Konkurs zDolny Ślązak z chemii

Obejrzyj zdjęcia

Konkurs zDolny Ślązak z języka polskiego

16.10.2019

Konkursy zDolny Ślązak

Harmonogram poszczególnych konkursow przedmiotowych  HARMONOGRAM.pdf

Gminny konkurs plastyczny "Moja mała Ojczyzna - miejsce, w którym mieszkam"

Gminny_konkurs_plastyczny.pdf

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Więcej informacji oraz doświadczenia i testy z lat poprzednich dostępne są na: www.swietlik.edu.pl

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Biologicznego „Wszczep Sobie Zdrowie”.

regulamin_konkursu_Wszczep_sobie_zdrowie_2019-2020.pdf

XIV Olimpiada  Informatyczna